Biblioteka Publiczna

Miasta Marki

book
book

Skóra

Tytuł oryginalny:

Autor: Kościelny, Piotr




Wrocław, maj 2009 roku. Na brzegu Odry dziecko znajduje coś, czego nigdy nie powinno zobaczyć - fragment ludzkiej skóry. Kilka godzin później policja dokonuje jeszcze bardziej makabrycznego odkrycia. W opuszczonym budynku, niczym trofeum, wiszą obdarte ze skóry zwłoki młodej kobiety.

Nadkomisarz Władek Majchrzak, weteran wydziału zabójstw, wie jedno: to dopiero początek. Morderca nie tylko zabija - on inscenizuje. Każdy

detal jest częścią chorego spektaklu. Każda ofiara - komunikatem. Śledczy gonią cień kogoś, kto jest zawsze o krok przed nimi.

Im dalej Majchrzak zagłębia się w sprawę, tym bardziej mrok wciąga go w swoje trzewia. Bo w tym śledztwie nie tylko potwór patrzy mu prosto w oczy. Patrzą też jego własne demony.

"Skóra" to kryminał, który przeszywa na wskroś i nie pozwala o sobie zapomnieć. Gęsty, duszny, przesiąknięty lękiem - nie sposób się od niego oderwać. Nawet jeśli zamkniesz oczy.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Piotr Kościelny.
Hasła:Prywatni detektywi
Przestępstwa ze szczególnym okrucieństwem
Psychopaci
Seryjni zabójcy
Śledztwo i dochodzenie
Zabójstwo
Zwłoki
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Kryminał
Literatura polska
Adres wydawniczy:Kraków : Wydawnictwo Initium, 2025.
Wydanie:Wydanie I.
Opis fizyczny:475, [5] stron ; 20 cm.
Uwagi:Na okładce : gęsty, duszny, przesiąknięty lękiem - nie sposób się od niego oderwać. Nawet jeśli zamkniesz oczy.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Zakres czasowy:2009 r.
Powstanie dzieła:2025 r.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia w Strudze
Budynek ZS nr 2, ul. Wczasowa 5

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 30533
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

Przetrzymana przez: 006129
termin minął: 2025-12-05
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

book



Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.