


Bez pożegnania : 2
Tytuł oryginalny:
Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, jest na skraju wyczerpania. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc.
Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości, poświęca się pracy terapeutki. Gdy w
jej gabinecie pojawia się przystojny, tajemniczy żołnierz, serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. Tymczasem Piotr Sadowski i jego żona Paulina muszą się zmierzyć z przeszłością, która ciągle o sobie przypomina. Ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, a losy całej czwórki splotą się nierozerwalnie.
Zobacz pełny opis| Odpowiedzialność: | Agnieszka Lingas-Łoniewska. |
| Seria: | Paulina i Piotr / Agnieszka Lingas-Łoniewska : 2 | Hasła: | Operacje pokojowe Psychoterapeuci Powieść obyczajowa - 21 w. Romans |
| Adres wydawniczy: | Warszawa : Burda Książki - Burda Media Polska, copyright 2020. |
| Wydanie: | Wydanie I. |
| Opis fizyczny: | 325, [1] strona ; 21 cm. |
| Uwagi: | Stanowi kontynuację powieści pt.: Bez przebaczenia. |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

























































































