


Król Miasta
Tytuł oryginalny:
Odważna, zaczytana i... po uszy zadłużona u Króla Miasta Sheri Brooks ma dwadzieścia osiem lat i miłość zna tylko z ulubionych romansów. Pomimo niepełnosprawności świetnie sobie radzi, rozwijając kawiarnię odziedziczoną po babci. Nie wierzy jednak, że kiedykolwiek równie dobrze ułoży się jej w życiu uczuciowym. Bo czy istnieje mężczyzna gotowy pokochać kobietę taką jak ona?
Pewnego dnia cały jej świat wywraca się do góry nogami. Sheri rusza na pomoc zaprzyjaźnionej parze księgarzy. Stając w ich obronie, naraża się samemu Królowi Miasta, niebezpiecznemu gangsterowi na usługach burmistrza Tuscon. Tristan Stiller wraz ze swoimi podwładnymi ma za zadanie ściągnąć haracz z zadłużonej księgarni, gdy na jego drodze staje wojownicza dziewczyna, której fizyczność nie mieści się w powszechnym kanonie piękna. Mężczyzna czuje się nią zaintrygowany, a w jego głowie rodzi się chytry plan. To propozycja spłaty długu, której Sheri nie może odrzucić, jeśli chce, by jej przyjaciele z księgarni byli bezpieczni. Zakochanie się w niewłaściwej osobie może sprowadzić na nich zgubę. Oboje doskonale o tym wiedzą, ale ryzyko jest bardzo kuszące. Czy wspólnie uda im się zmierzyć z mroczną przeszłością, na którą nie mieli wpływu?
Zobacz pełny opis| Odpowiedzialność: | Monika Magoska-Suchar. | Hasła: | Kobieta Dług Kawiarnie i cukiernie Osoby z niepełnosprawnością Przestępczość zorganizowana Szantaż (prawo) Tucson (Stany Zjednoczone, stan Arizona) Powieść Romans Literatura polska |
| Adres wydawniczy: | Białystok : Papierowe Serca - Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus, 2025. |
| Opis fizyczny: | 309 stron ; 21 cm. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powstanie dzieła: | 2025 r. |
| Przeznaczenie: | Wiek: 18+. |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)
































